digitalmax.pl

21 października 2018

Telewizor do 2000 zł

telewizor do 2000 zlotych

Dysponując kwotą około 2000 zł powinniśmy rozważyć opcję telewizora LCD z podświetleniem LED o wielkości matrycy 37-42 cale, w klasie energetycznej A+ lub nawet A++.

W tej kategorii możemy znaleźć już średniej jakości telewizor trójwymiarowy, wyposażony w wiele interaktywnych funkcji. Standardem w tej klasie jest łączność Wi-Fi, a powoli także moduł Smart TV, dający dostęp do filmów i programów telewizyjnych na żądanie, poczty e-mail i mediów społecznościowych.

Większość dobrych urządzeń w cenie około 2000 zł daje możliwość nagrywania filmów na USB oraz dysponuje dość rozbudowanym zestawem nowoczesnych opcji, na przykład bezprzewodowe połączenie telewizora z tabletem lub smartfonem i dostęp do ciekawych aplikacji. Większa liczba HDMI – zwykle 3-4 – oraz wiele opcji korekcji obrazu sprawia, że choć wciąż nie są to telewizory najwyższej klasy, wiele modeli do 2000 zł jest w stanie zadowolić już bardziej wymagających użytkowników.

Najlepsze pytania do wpisu:

Wasze opinie i komentarze

Bądź pierwszy :-) Napisz coś co może być pomocne innym lub pytaj!

Formularz dodawania komentarzy


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>