TV wg ceny

Telewizor do 1500 zł

Telewizor do 1500 zł

Przy obecnej rozpiętości widełek cenowych i coraz wyższym zaawansowaniu technologicznym urządzeń RTV kwota poniżej 1500 zł to raczej niewiele, jeśli chodzi o zakup dobrego telewizora, jednak przy odrobinie wysiłku i rozsądnej kalkulacji możemy znaleźć niezłej jakości sprzęt optymalnie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.

Jakie możliwości ma telewizor do 1500 zł?

Oczywiście, po urządzeniu niższej klasy nie możemy spodziewać rozbudowanych funkcjonalności i doskonałej jakości obrazu, tego typu odbiornik jest całkowicie wystarczający do codziennego użytku, takiego jak oglądanie programów telewizyjnych. Tańszy telewizor ma także tę zaletę, że jego obsługa jest z reguły prosta i intuicyjna, może więc być dobrym wyborem np. dla osób starszych.

Optymalny w dolnej granicy widełek cenowych (już od ok. 800 zł) będzie telewizor 32-calowy z ekranem LCD o rozdzielczości HD Ready, wyposażony w funkcje, które mimo braku łączności bezprzewodowej pozwolą na sprawną interaktywność: złączem USB, łącznością MHL czy możliwością sterowania jednym pilotem innych sprzętów danej marki. Oczywiście standardem jest złącze HDMI.

Nowoczesne telewizory w tej półce cenowej reprezentują z reguły klasę energetyczna A lub A+.

W górnej granicy widełek spodziewać się możemy już takich funkcjonalności, jak Smart TV, łączność Wi-Fi czy transfer za pośrednictwem DLNA.

Telewizory do 1500 zł wyposażone są zwykle w podstawowe opcje ustawień obrazu i dźwięku, ale w niektórych modelach możemy spotkać ciekawe możliwości korekcji obrazu, takie jak np. Tryb Piłka Nożna w 32-calowym Samsungu.

Co oferuje telewizor w cenie do 1500 zł?

telewizor 40-calowy Sharp LC-40UI7352E 4K HDR WiFi Smart TV
telewizor 40-calowy Sharp LC-40UI7352E 4K HDR WiFi Smart TV

Poniżej prezentujemy możliwości telewizorów w danych przedziałach cenowych, aż do kwoty 1500 zł.

Tani telewizor do 500 złotych

  • W przedziale cenowym do 500 złotych z powodzeniem znajdziemy telewizory o przekątnej ekranu nawet do 32 cali. W tej grupie cenowej przeważają modele z podstawowymi funkcjami, utrzymane w technologii HD Ready, a czasami nawet Full HD z matrycą LED. W wyposażeniu telewizorów do 500 złotych znajdziemy takie funkcje jak wejścia USB, polskie menu, możliwość montażu na ścianie oraz wejście słuchawkowe. W tym przedziale cenowym można znaleźć niewielki i poręczny telewizor, który świetnie nadaje się do małych pomieszczeń, pokojów hotelowych lub na wakacje.

Tani telewizor od 500 do 1000 złotych

  • W tym przedziale cenowymi znajdują się czasami telewizory z funkcją Smart TV oparte na systemie operacyjnym Android. Pozwala to na korzystanie z wybranych aplikacji i swobodne połączenie z internetem. Modele do 1000 złotych to telewizory smukłe o bardzo nowoczesnym designie, jednak wciąż stosunkowo małe – raczej nie znajdziemy w tym przedziale cenowym modelu większego niż 40 cali. Telewizory są lekkie, poręczne i smukłe, a ponadto istnieje możliwość zawieszenia ich na ścianie. To idealny przedział cenowy dla wszystkich tych osób, które nie wymagają od swojego sprzętu wielu zaawansowanych funkcji, chcą za to cieszyć się przyzwoitym, dobrym obrazem i dźwiękiem, korzystając w razie potrzebny z aplikacji internetowych.

Dobry telewizor od 1000 do 1500 złotych

  • Telewizory do 1500 złotych to modele o przekątnej ekranu nawet do 55 cali. Z powodzeniem znajdziemy tu modele oparte na technologii Ultra HD 4K. W tym przedziale cenowym w większości standardem jest już system Smart TV, który umożliwia korzystanie z rozlicznych aplikacji internetowych. Telewizory w cenie do 1500 złotych zawierają wiele atrakcyjnych funkcji dodatkowych, takich jak odtwarzanie napisów, automatyczne skanowanie kanałów, wielojęzyczne menu czy możliwość ustawienia automatycznego wyłączania. Jeżeli szukamy telewizora do 1500 złotych na rynku z pewnością znajdziemy modele wyposażone we wszystkie potrzebne funkcje, stosunkowo duże i utrzymane w nowoczesnym designie.

Telewizory do 1500 zł ➱ Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP 10 obejmuje najchętniej wybierane telewizory w cenie do 1500 zł. Data aktualizacji: ➱ Ranking kwiecień 2024.

Tags:
You Might Also Like
1 comment on “Telewizor do 1500 zł
  • Odpowiedz

    marek

Leave A Reply