TV wg ceny

Telewizor do 2000 zł

Telewizor do 2000 zł

Czego możemy się spodziewać po telewizorze do 2000 zł?

Dysponując kwotą około 2000 zł powinniśmy rozważyć opcję telewizora LCD z podświetleniem LED o wielkości matrycy 37-42 cale, w klasie energetycznej A+ lub nawet A++.

W tej kategorii możemy znaleźć już średniej jakości telewizor trójwymiarowy, wyposażony w wiele interaktywnych funkcji. Standardem w tej klasie jest łączność Wi-Fi, a powoli także moduł Smart TV, dający dostęp do filmów i programów telewizyjnych na żądanie, poczty e-mail i mediów społecznościowych.

Większość dobrych urządzeń w cenie około 2000 zł daje możliwość nagrywania filmów na USB oraz dysponuje dość rozbudowanym zestawem nowoczesnych opcji, na przykład bezprzewodowe połączenie telewizora z tabletem lub smartfonem i dostęp do ciekawych aplikacji. Większa liczba HDMI – zwykle 3-4 – oraz wiele opcji korekcji obrazu sprawia, że choć wciąż nie są to telewizory najwyższej klasy, wiele modeli do 2000 zł jest w stanie zadowolić już bardziej wymagających użytkowników.

Jaki wybrać najlepszy w danej cenie? Co powinien oferować?

Dobry telewizor w cenie 1000 – 1500 zł

telewizor 40-calowy Sharp 40BL5EA 4K Ultra HD Android TV
telewizor 40-calowy Sharp 40BL5EA 4K Ultra HD Android TV
  • Dysponując budżetem w przedziale od 1000 zł do 1500 zł możemy znaleźć ciekawe telewizory w rozmiarze nawet do 55 cali. W dolnej granicy tych widełek znajdziemy urządzenia, które przeważnie posiadają klasę energetyczną A. Większość z nich w standardowym wyposażeniu posiada Smart TV, dzięki czemu bez problemu połączymy się z siecią Wi-Fi i skorzystamy z najpopularniejszych aplikacji.

    Telewizory w tej cenie gwarantują często również obraz w jakości 4k, co pozwoli nam zaobserwować najmniejsze szczegóły na ekranie. Należy jednak mieć na uwadze, że na im większy rozmiar telewizora się zdecydujemy, tym prawdopodobnie będzie on gorszej jakości. Z tego powodu już na początku warto określić, czy bardziej zależy nam na rozmiarze czy jakości, dzięki czemu będziemy w stanie wybrać dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Najlepsze opcje w telewizorach 1500 – 2000 zł

telewizor 55-calowy Samsung UE55RU7172 4K Ultra HD Smart TV
telewizor 55-calowy Samsung UE55RU7172 4K Ultra HD Smart TV
  • W tym przedziale cenowym również znajdziemy zarówno telewizory w rozmiarze 55 cali jak i większym, które dodatkowo zapewnią nam nie tylko wielkość ekranu, ale także wysoką jakość obrazu. Urządzenia w tej klasie posiadają zazwyczaj klasę energetyczną A+. Dobra jakość sprzętu sprawi, że będziemy w stanie dostrzec najmniejsze szczegóły nawet z ostrego kąta widzenia. W tej cenie dostępne są również sprzęty oferujące zakrzywiony ekran telewizora.

    Telewizory z górnego przedziału tych widełek gwarantują już rozmaite dodatki, jak np. sterowanie za pomocą głosu oraz pracę na systemie operacyjnym – np. Android TV. Dodatkowo jakość 4k w takich telewizorach jest już na wyższym poziomie. Również Audio jest tutaj dobrej jakości, dzięki czemu podczas seansu będziemy mogli poczuć się nawet jak w kinie.

Telewizory do 2000 zł ➱ Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP 10 obejmuje najchętniej wybierane telewizory w cenie do 2000 zł. Data aktualizacji: ➱ Ranking kwiecień 2024.

Tags:
You Might Also Like

Leave A Reply